Třetí ročník setkání vozů značek Rolls- Royce a Bentley

30.04.2016 10:52

Rolls-Royce & Bentley Club ČR pořádá již třetí ročník srazu vozů značek Rolls-Royce & Bentley v České republice. Vozy se do nádherného prostředí Starého Špejcharu v Praze Dubči sjedou v sobotu 14. května 2016.

 

 

V rámci výstavy budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech typů, stavu, ale i roků výroby. Bude tak možné si prohlédnout předválečné modely, vozy ze zlaté éry let šedesátých a sedmdesátých minulého století, ale i moderní modely jako například modely Rolls-Royce Phantom či Wraith nebo Bentley Continental GT. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow na sraz jako každý rok přijede i herec Pavel Trávníček, který je členem našeho klubu.

 

V Panské zahradě bude možné kromě srazu vozů těchto aristokratických značek v rámci doprovodného programu obdivovat také ostatní klasické vozy a veterány všech značek a historické motocykly. Každoročně přijíždí několik desítek vozů ostatních značek, je tedy možné si prohlédnout další legendární vozy jako Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ford Mustang nebo české Škoda, Aero a Praga.

Dále bude připravena výstava nejmodernějších supersportovních vozů Ferrari, Maserati, Porsche, Lotus, Mercedes a podobně.

Pro rok 2016 bude také připravena tématická výstava vozů BMW se zaměřením na verze M Motorsport.

Pro návštěvníky bude připraven i další doprovodný program. Chybět nebude hlasování o nejhezčí vozy Rolls-Royce a Bentley, spanilá jízda po okolí nebo akční show - Slackshow. Po celý den bude k poslechu hrát kapela THE VILLAINS a pro děti bude připraven skákací hrad, malování, zdobení perníčků a další program.. Chybět nebude ani bohaté občerstvení, například nabídka skvělé kávy a míchaných nápojů.

Dále je připravena VIP zóna pro majitele vozů Rolls Royce a Bentley, partnery klubu a pozvané hosty.

 

Sraz bude probíhat po celou sobotu a s velkou radostí Vás tam přivítáme. V případě jakýchkoliv dotazů či námětů, mne prosím kontaktujte.

 

 

Veškeré informace jsou k dispozici na klubových webech:

 

https://sraz.rollsroyceclub.cz

 

www.rollsroyceclub.cz

 

Ing. Martin Kot

Prezident Rolls Royce and Bentley Club ČR

—————

Zpět